Stylizacje

PRZEGLĄD SZAFY  –  ZAKUPY ON-LINE  –   WARSZTATY

Aktualnie moja działalność jest zawieszona. Jeśli jesteś zainteresowana usługami napisz do mnie, a ja poinformuję Cię jak wrócę do działania 🙂

 

 

ODKĄD PAMIĘTAM…

…uwielbiam wpatrywać się w ludzi na ulicy i z ciekawością obserwować ich kreacje. Podróżując po świecie poza poszukiwaniem pysznego jedzenia obserwuje styl mieszkańców i szukam inspiracji. Uwielbiam styl tzw. „street wear” szczególnie ten dobrze dopasowany do typu sylwetki i kolorystycznego oraz praktyczny.

Po zajściu w ciążę i urodzeniu dziecka moją uwagę przykuło to w co ubierają się mamy. Jest dla mnie ważne, aby czuły się one dobrze w ciąży, w porodzie, w trakcie karmienia jak i po prostu w codziennym życiu z dzieckiem. Najważniejsze jest dla mnie jednak podejście ekologiczne. Branża odzieżowa jest jednym z największych trucicieli naszej planety. W swoich działaniach z klientkami zachęcam do przyjrzenia się nawykom zakupowym. Ze względu na swoje poglądy nie robię zakupów w sieciówkach i nie kupuję z klientkami ubrań tworzonych z futer zwierząt.  Najbardziej ekologiczne jest to co już masz, dlatego moim celem jest tworzenie zestawów na każdą okazję z ubrań, które znajdę w Twoim mieszkaniu.

 

UKOŃCZYŁAM…

…kurs stylizacji w New Style Academy. Przeprowadziłam wiele przeglądów szaf i wspólnych zakupów zarówno z kobietami jak i mężczyznami. Prowadzę warsztaty stylizacji klasyczne oraz takie z nastawieniem na podejście ekologiczne. We współpracy z klientkami najważniejsze są dla mnie ich potrzeby i to, aby czuły się dobrze w swojej skórze, dla której ubrania to tylko dodatek.

Ważne jest dla mnie, aby ten dodatek podkreślał walory, oddawał stylkomunikował to, co w duszy gra i był jak najmniej szkodliwy dla środowiska. Namawiam na robienie odwyków od mody i szukania piękna najpierw wewnątrz siebie.

Jestem w ciągłym procesie uczenia się świadomego życia, które jest dobre dla mnie i mojej rodziny, ale też dla planety, którą zamieszkujemy oraz ludzi i zwierząt, z którymi tą przestrzeń dzielimy.

 

Jeśli brzmi to dla Ciebie dobrze to zapraszam Cię do współpracy!

 

1.Twoja szafa

2. Zakupy on-line 

3. Warsztaty

 

Prezent dla Ciebie!