Poznajcie Agatę! Kobietę pełną energii i motywacji!

Po urodzeniu dziecka oddała się swojej pasji. Porzuciła etat i otworzyła klub fitness dla kobiet w ciąży i mam. W trakcie rozmowy Agata opowiada o tym jak wyglądała jej droga z działu administracji firmy audytorskiej do właścicielki klubu fitness oraz jak radzi sobie z prowadzeniem takiego biznesu będąc żoną i mamą dwójki chłopców. 

Dla mnie jest to kolejna dawka inspiracji i motywacji do tego, aby podążać za marzeniami. Zrozumiałam też jak ważne jest wsparcie najbliższych oraz, że nie zawsze jest kolorowo mimo, że tak to wygląda “w internetach” 🙂 Mam nadzieję, że i Ty znajdziesz w tej rozmowie coś dla siebie!

Miłego słuchania!

posłuchaj w aplikacji

Przydatne linki:

Jeśli szukasz klubu fitness nastawionego na potrzeby kobiet w ciąży i młodych mam to koniecznie zajrzyj do Mamoiselle (https://www.facebook.com/studiomamoiselle/) w ofercie m.in. treningi mięśni dna miednicy, pilates w ciąży, trening porodowy, joga w ciąży oraz ćwiczenia dla mam z dziećmi. Poza fitnessem Agata organizuje mnóstwo zajęć i spotkań dodatkowych w tematyce okołoporodowej, noszenia w chuście, karmienia piersią i dużo więcej.