O moim porodzie domowym słów kilka…

Zapraszam Cię do mojego intymnego świata! Opowiadam o moim porodzie. Porównuję go z pierwszym. Opisuję co czułam, jakie pozycje mi służyły, kto mi towarzyszył, co mnie wzruszało, co wzmacniało, a co było trudne. Publikując takie treści kieruję się chęcią normalizowania pewnych tematów. Dzięki grupie o porodach domowych (Poród Domowy Polska) oraz filmom na profilach na insta i youtubie dowiedziałam się więcej o porodzie niż z jakiegokolwiek innego źródła. Gdyby nie to, że kobiety wrzucają swoje foty i filmy z porodów nie oswoiłabym się tak z myślą o kolejnym porodzie. Widzę w tym moc wsparcia i chcę dołożyć do tego swoją cegiełkę. Robię to z pozycji mocy, miłości i wdzięczności. Jeśli chcesz wziąć z tego coś dla siebie – częstuj się :).
Jeśli masz chęć podzielić się ze mną swoją historią to pisz śmiało, albo nagraj się i wyślij mi wiadomość głosową. Masz u mnie przestrzeń do wygadania.

 

Książki:

Irena Chołuj – Urodzić razem i naturalnie

Izabela Dembińska – Rodzić można łatwiej

Karolina Piotrowska – Bajki terapeutyczne dla kobiet w ciąży

Inne:

 Program do autohipnozy dla kobiet w ciąży i do porodu autorstwa Karoliny Piotrowskiej – Cud Narodzin https://cud-narodzin.pl

 Joga z Gosią Mostowską – https://www.youtube.com/user/kasieklxk

 Joga z Portal Ciąży – https://www.youtube.com/channel/UCZ78GRSpM38zafzC6HJkjdA

 Insta: szukaj #homebirth #poróddomowy 

Youtube: wpisz home birth, water birth

Facebook: znajdź grupę Poród Domowy Polska

 

 

 

 

 

Miłego słuchania!

posłuchaj w aplikacji