Wszystko o czym warto wiedzieć w temacie jogi dla początkujących

Zakochałam się i totalnie zwariowałam na punkcie jogi. To nie jest moje pierwsze spotkanie z jogą. Próbowałam już kilka lat temu, ale po jakimś czasie po prostu przestałam. Widocznie to nie był ten moment. Widocznie teraz jest totalnie ten moment. Zaczęłam w styczniu 2020 i chwilę później dowiedziałam się o ciąży. Dwa miesiące później covid zmusił mnie do praktykowania z youtubem. Nie zniechęciło mnie to. Jestem zachwycona tym jak joga na mnie wpływa, a konkretnie: na ciało – mam inną postawę, jestem bardziej świadoma ciała, mam podwyższone libido, nie bolą mnie plecy mimo zaawansowanej ciąży; na samopoczucie – joga mnie uspokaja, napełnia mój kubek, odpręża i uszczęśliwia.

Nagrałam dla Was dłuuuugi odcinek, który jest zbiorem rozmów z fantastycznymi nauczycielkami i nauczycielem jogi o wszystkim, co może być ważne dla osoby początkującej w tym dla kobiet w ciąży, po porodzie, rodziców małych dzieci i seniorów! Dowiesz się również o ewentualnych przeciwskazaniach i o tym, że można praktykować jogę nie dotykając podłogi… 🙂

O jodze rozmawiałam z:
-> Allicją Suchicką (www.nieboskłon.com) – o tym czy lepiej praktykować w szkole jogi, w klubie fitness, a może z youtubem? (00:03:25)
-> Magdaleną Widłak-Langer (www.psychetee.pl) – o rodzajach jogi (00:44:00)
-> Sophie Kobus – o tym czy w ogóle musimy, a jeśli tak to kiedy kupić matę i inne pomoce (01:18:00)
-> Agnieszką Berą (www.portalciazy.pl) – o jodze dla kobiet w ciąży (01:47:00)
-> Karolina Piotrowska (www.mamaseksuolog.pl) – o terapii jogą – (02:10:00)
-> Krzysztofem Markiewiczem – o jodze dla dzieci (02:32:00)

Dziękuję moim rozmówcom za poświęcony czas i podzielenie się ogromem wiedzy!

Mam nadzieję, że rozłożycie sobie słuchanie odpowiednio w czasie i weźmiecie z tego odcinka wszystko, co dla Was najlepsze.

Miłego słuchania!

posłuchaj w aplikacji